kontakt telefon: +385(0)32 439 598

SANACIJA I POSTAVLJANJE OGRADE NA DEČIJEM IGRALIŠTU U GAJIĆEVOJ ULICI

igraliste_gajiceva_sanacija (3)

Krajem juna meseca započela je sanacija i postavljanje ograde na dečijem igralištu u Gajićevoj ulici kako je to prošle godine i obećano od strane rukovodstva Opštine Borovo.

Dečije igralište u ovom delu nasilja je već duži niz godina meta nesavesnih vozača koji bez obzira na namenu tog dela prostora koriste isti za prolazak automobilima ili drugim prevoznim sredstvima. Postavljanjem ograde oko prostora celokupnog igrališta u dužini od 170 metara uveliko će se pridoneti bezbednosti dece, roditelja ali i svih drugih korisnika tog prostora.

igraliste_gajiceva_sanacija (7)

„Izuzetno nam je bitno da se pridonese bezbednosti dece na ovom prostoru, da se obogati sadržaj samog igrališta, ali ujedno da ovaj deo Borova dobije izgled kakav zaslužuje već duži niz godina. Opština Borovo će i nadalje raditi na poboljšanju komunalne infrastrukture na celom njenom prostoru na korist svih njenih meštana“ rekao nam je u razgovoru predsednik opštinskog Veća Srđan Jeremić.

Pored postavljanja same ograde kao faktora bezbednosti, sanacija igrališta će obuhvatiti uređenje postojećih ali i postavljanje novih sadržaja za zabavu najmlađih posetilaca, ravnanje terena te postavljanje golova za fudbal, uređenje zelenih površina i sadnju ukrasnog žbunja i drveća.

Sredstva za finansiranje ove sanacije obezbeđena su u budžetu Opštine Borovo, a kompletnu izgradnju i sanaciju igrališta izvodiće naše komunalno preduzeće EKO-DUNAV.

Inf.služba

igraliste_gajiceva_sanacija (13) igraliste_gajiceva_sanacija (12) igraliste_gajiceva_sanacija (11) igraliste_gajiceva_sanacija (10) igraliste_gajiceva_sanacija (9) igraliste_gajiceva_sanacija (8) igraliste_gajiceva_sanacija (7) igraliste_gajiceva_sanacija (6) igraliste_gajiceva_sanacija (5) igraliste_gajiceva_sanacija (4) igraliste_gajiceva_sanacija (3) igraliste_gajiceva_sanacija (2) igraliste_gajiceva_sanacija (1)

 

Prijavi se

OPĆINA BOROVO

GLAVNA 3, 32 227 BOROVO
tel: +385 (0)32 439-598,
fax: +385 (0)32 439-601,
e-mail: borovo@opcina-borovo.hr
OIB: 02417916452
HR6825000091802900006
Skip to content