kontakt telefon: +385(0)32 439 598

Aktuelno

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA KUPNJU OBITELJSKE KUĆE

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA KUPNJU OBITELJSKE KUĆE

Na temelju čl. 11. Zakona o pravu na pristup informacijama (N.N. 25/13 i 85/15) Općina Borovo u svrhu provedbe postupka savjetovanja sa zainteresiranom javnošću isto provodi putem obrazaca dostupnih na internet stranici www.opcina-borovo.hr i to u razdoblju od 11.01.2021 god. do 18.01.2021 god. Predmet savjetovanja sa zainteresiranom javnošću je nacrt akta: Pravilnik o sufinanciranju kupnje obiteljske kuće na području Općine Borovo u 2021. godinu. Nacrt Pravilnika o sufinanciranju kupnje obiteljske kuće na području Općine Borovo u 2021. godinu. Obrazac Savjetovanja… Nastavite čitati Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA KUPNJU OBITELJSKE KUĆE

pročitaj više

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA RAZVOJ POLJOPRIVREDE

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA RAZVOJ POLJOPRIVREDE

Na temelju čl. 11. Zakona o pravu na pristup informacijama (N.N. 25/13 i 85/15) Općina Borovo u svrhu provedbe postupka savjetovanja sa zainteresiranom javnošću isto provodi putem obrazaca dostupnih na internet stranici www.opcina-borovo.hr i to u razdoblju od 11.01.2021 god. do 18.01.2021 god. Predmet savjetovanja sa zainteresiranom javnošću je nacrt akta: Pravilnik o uvjetima, kriterijima i načinu ostvarivanja prava na poticajne mjere za razvoj poljoprivrede na području Općine Borovo u 2021. godini. Nacrt Pravilnika o uvjetima, kriterijima i načinu ostvarivanja… Nastavite čitati Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA RAZVOJ POLJOPRIVREDE

pročitaj više

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA NOVE POSLOVNE SUBJEKTE

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA NOVE POSLOVNE SUBJEKTE

Na temelju čl. 11. Zakona o pravu na pristup informacijama (N.N. 25/13 i 85/15) Općina Borovo u svrhu provedbe postupka savjetovanja sa zainteresiranom javnošću isto provodi putem obrazaca dostupnih na internet stranici www.opcina-borovo.hr i to u razdoblju od 11.01.2021 god. do 18.01.2021 god. Predmet savjetovanja sa zainteresiranom javnošću je nacrt akta: Pravilnik o uvjetima, kriterijima i načinu ostvarivanja prava na poticajnu mjeru za početak obavljanja gospodarske djelatnosti na području Općine Borovo u 2021. godini Nacrt Pravilnika o uvjetima, kriterijima i… Nastavite čitati Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA NOVE POSLOVNE SUBJEKTE

pročitaj više

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA POSTOJEĆE POSLOVNE SUBJEKTE

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA POSTOJEĆE POSLOVNE SUBJEKTE

Na temelju čl. 11. Zakona o pravu na pristup informacijama (N.N. 25/13 i 85/15) Općina Borovo u svrhu provedbe postupka savjetovanja sa zainteresiranom javnošću isto provodi putem obrazaca dostupnih na internet stranici www.opcina-borovo.hr i to u razdoblju od 11.01.2021 god. do 18.01.2021 god. Predmet savjetovanja sa zainteresiranom javnošću je nacrt akta: Pravilnik o uvjetima, kriterijima i načinu ostvarivanja prava na poticajne mjere gospodarskog razvoja Općine Borovo u 2021. godini Nacrt Pravilnika o uvjetima, kriterijima i načinu ostvarivanja prava na poticajne… Nastavite čitati Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću POTICAJNE MJERE ZA POSTOJEĆE POSLOVNE SUBJEKTE

pročitaj više

Propusnice – obavještenje

Propusnice – obavještenje

Sukladno Odluci o zabrani napuštanja županije prema mjestu prebivališta ili boravišta u Republici HrvatskojStožer civilne zaštite Općine Borovo  NE IZDAJE PROPUSNICE. Potrebne informacije u svezi propusnica: https://epropusnice.gov.hr/ ili Stožer civilne zaštite VSŽ  na propusnice@vusz.hr U slučaju ne posjedovanja odgovarajuće vjerodajnice zahtjev za propusnicom možete napraviti putem niže navedenog linka. -Odaberite link -Upišite tražene podatke (osobni podaci, razlog traženja propusnice, kontakt informacije) -Kroz određeno vrijeme koje je potrebno da službenik obradi vaš zahtjev na e-mail adresu koju navedete u obrascu dolazi vam epropusnica u… Nastavite čitati Propusnice – obavještenje

pročitaj više

Pregled stranice

Trenutno na stranici: 1
Današnje posete: 135
Ukupan broj poseta: 344219

Prijavi se

OPĆINA BOROVO

GLAVNA 3, 32 227 BOROVO
tel: +385 (0)32 439-598,
fax: +385 (0)32 439-601,
e-mail: borovo@opcina-borovo.hr
OIB: 02417916452
HR6825000091802900006
Skip to content