kontakt telefon: +385(0)32 439 598

Aktuelno

JAVNI NATJEČAJ ZA DODJELU STIPENDIJA

JAVNI NATJEČAJ ZA DODJELU STIPENDIJA

1.         Javni natječaj objavljuje se radi dodjele bespovratne stipendije studentima, za koje se sredstva osiguravaju u proračunu Općine Borovo. 2.         Stipendija se dodjeljuje u iznosu od 650,00 kn. mjesečno, i to od 01.10.2020 god.  za 2 (dva) studenta/ice koji fakultetsko obrazovanje – diplomski studij, odnosno stručni dodiplomski studij (ukoliko ne bude kandidata fakultetskog-diplomskog studija), stječu  redovitim školovanjem. 3.   Uvjeti za dodjelu stipendije:–  prijavu na javni natječaj mogu podnijeti svi studenti koji su državljani Republike Hrvatske, sa prebivalištem prijavljenim na području Općine Borovo,–  studenti koji… Nastavite čitati JAVNI NATJEČAJ ZA DODJELU STIPENDIJA

pročitaj više

ODLUKA KOJOM SE UREĐUJE NAČIN ORGANIZIRANJA I OGRANIČAVANE OKUPLJANJA

ODLUKA KOJOM SE UREĐUJE NAČIN ORGANIZIRANJA I OGRANIČAVANE OKUPLJANJA

Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske je donio dvije odluke kojima se uređuje način organiziranja i ograničenja okupljanja na kojima se očekuje više od 50 osoba. Jedna je opća i primjenjuje se na sva okupljanja, a duga je posebna i ograničava neka okupljanja. ODLUKA KOJA SE PRIMJENJUJE NA SVA OKUPLJANJA(donesena 10.07.2020. i izmijenjena 12.10.2020.) Odluka o nužnim mjerama za organizaciju okupljanja na kojima je je prisutno više od 50 (prije je bilo 100)  sudionika za vrijeme trajanja proglašene epidemije bolesti COVID-19… Nastavite čitati ODLUKA KOJOM SE UREĐUJE NAČIN ORGANIZIRANJA I OGRANIČAVANE OKUPLJANJA

pročitaj više

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću

Na temelju čl. 11. Zakona o pravu na pristup informacijama (N.N. 25/13 i 85/15) Općina Borovo u svrhu provedbe postupka savjetovanja sa zainteresiranom javnošću isto provodi putem obrazaca dostupnih na internet stranici www.opcina-borovo.hr i to u razdoblju od 17.09.2020 god. do 16.10.2020 god. Predmet savjetovanja sa zainteresiranom javnošću je nacrt akta Pravilnik o kriterijima, mjerilima, uvjetima i postupku otpisa nenaplativih potraživanja Općine Borovo a čije donošenje je propisano posebnim zakonom: Zakon o proračunu Pravilnik o kriterijima, mjerilima, uvjetima i postupku… Nastavite čitati Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću

pročitaj više

Odluka o izboru najpovoljnije ponude na Javnom natječaju za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Borovo

Odluka o izboru najpovoljnije ponude na Javnom natječaju za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Borovo

Na temelju čl. 31. stavka 12. Zakona o poljoprivrednom zemljištu ( NN br. 20/18, 115/18, 98/19 ) (u nastavku teksta: Zakon ) te čl. 39. Statuta Općine Borovo ( Sl. glasnik 1/20 ), Općinsko vijeće Općine Borovo, na prijedlog Povjerenstva za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu RH,  na svojoj 25. sjednici održanoj dana 08.09. 2020 god. donosi ODLUKUo izboru najpovoljnije ponude na Javnom natječaju za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Borovo od 08.06.2020. godine ODLUKA… Nastavite čitati Odluka o izboru najpovoljnije ponude na Javnom natječaju za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu Republike Hrvatske na području Općine Borovo

pročitaj više

OBAVIJEST O PROVOĐENJU SUSTAVNE DERATIZACIJE – jesenska deratizacija

OBAVIJEST O PROVOĐENJU SUSTAVNE DERATIZACIJE – jesenska deratizacija

Veterinarska stanica Vukovar d.o.o. Vukovar, Služba DDD sa sjedištem u Vukovaru, B. J. Jelačića 97 provoditi će sustavnu  jesensku deratizaciju temeljem Ugovora  u mjestu  : 09. – 17.09.2020 – Borovo u  vremenu od 08,00h  do 15,00h. U slučaju loših vremenskih uvjeta akcije se odgađaju na sljedeći povoljni termin. Provođenje deratizacije temelji se na                 – Zakonu o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti ( NN 79/07 ) Deratizacija će se obavljati: preparatom Ratimor žitni mamac-  0,005g bromadiolona tvrtke – Unichem agro… Nastavite čitati OBAVIJEST O PROVOĐENJU SUSTAVNE DERATIZACIJE – jesenska deratizacija

pročitaj više

Pregled stranice

Trenutno na stranici: 1
Današnje posete: 13
Ukupan broj poseta: 333669

Prijavi se

OPĆINA BOROVO

GLAVNA 3, 32 227 BOROVO
tel: +385 (0)32 439-598,
fax: +385 (0)32 439-601,
e-mail: borovo@opcina-borovo.hr
OIB: 02417916452
HR6825000091802900006
Skip to content