kontakt telefon: +385(0)32 439 598

Javni poziv obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima  i drugim  malim proizvođačima hrane za iskaz interesa za poslovnu suradnju

 

AGRO-KLASTER D.O.O.  za poslovnu podršku projektima poljoprivredno-prehrambenog sektora, Vinkovci, Glagoljaška 27, objavljuje

J A V N I     P O Z I V
obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima 
i drugim  malim proizvođačima hrane
za iskaz interesa za poslovnu suradnju 

Predmet javnog poziva :  Poslovna suradnja između Agro-klaster d.,o.o. Vinkovci i malih proizvođača hrane sa područja Vukovarsko srijemske županije

Ciljane skupine : Obiteljska poljoprivredna gospodarstva, obrtnici iz sektora proizvodnje hrane i drugi mali poduzetnici iz tog sektora;

Svrha i cilj javnog poziva :

 Agro-klaster d.o.o. Vinkovci je tvrtka osnovana 2018. godine s misijom i ciljem snažnijeg povezivanja i umrežavanja malih proizvođača hrane (OPG-i, obrti i drugi mali poduzetnici) na području Vukovarsko-srijemske županije, radi njihovog boljeg pozicioniranja na tržištu, jačanja pojedinačne i sektorske konkurentnosti, proizvodnje poljoprivredno-prehrambenih proizvoda veće dodane vrijednosti te u konačnici i povećanja ukupne proizvodnje domaćih prehrambenih proizvoda.

Namjera nam je u svoje aktivnosti uključivati što veći broj malih proizvođača hrane iz naše županije i na taj način intenzivirati gospodarske aktivnosti, osobito u ruralnim područjima, te inicirati povezivanje lokalnih proizvođača sa lokalnim i nacionalnim tržištem.

U tom smislu upućujemo poziv zainteresiranim obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima, obrtnicima i drugim malim poduzetnicima iz sektora proizvodnje hrane s područja Vukovarsko-srijemske županije da nam pisanim putem dostave iskaz interesa za poslovnu suradnju s Agro-klasterom d.o.o. Vinkovci a koja podrazumijeva eventualnu proizvodnju, otkup, prodaju i promociju domaćih proizvoda te realizaciju zajedničkih projekata financiranih iz fondova Europske unije, nacionalnih i lokalnih fondova.

Proizvodi koji mogu biti predmet poslovne suradnje jesu suhomesnati proizvodi, sirevi (sve vrste), voćni sokovi, pekmezi i drugi slični proizvodi od voća, orašasti proizvodi, med, svježe, ukiseljeno i prerađeno povrće, bučina i suncokretova ulja i drugi nespomenuti domaći prehrambeni proizvodi.

Proizvodi koji se nude moraju biti uredno deklarirani i u potpunosti odgovarati propisanim standardima za prodaju krajnjim kupcima.

Pisani dopis ili pismo namjere u kome se iskazuje interes za poslovnu suradnju treba sadržavati podatke o proizvođaču (naziv, adresa, OIB), kontakt, popis proizvoda, raspoložive količine i po mogućnosti veleprodajne cijene.

Temeljem iskazanog interesa predstavnici Agro-klastera d.o.o. Vinkovci će izravno kontaktirati zainteresirane proizvođače vezano za daljnje aktivnosti i suradnju.

Dopis ili pismo namjere te eventualne dodatne upite molimo dostaviti na adresu: Agro-klaster d.o.o. Vinkovci, Trg Vinkovačkih jeseni 1 ili elektronskim putem na e-mail : ak.tajnistvo@gmail.com i ak.luka.skrabo@gmail.com ;
Kontakt telefoni : 099 – 384 5994 i 098 – 370 559;

U Vinkovcima, 29. ožujka 2023. godine

Agro-klaster d.o.o. Vinkovci

Prijavi se

OPĆINA BOROVO

GLAVNA 3, 32 227 BOROVO
tel: +385 (0)32 439-598,
fax: +385 (0)32 439-601,
e-mail: borovo@opcina-borovo.hr
OIB: 02417916452
HR6825000091802900006
Skip to content