kontakt telefon: +385(0)32 439 598

15. Noćnog basket turnira “Strit bol”

basket turnir 2015

Borovo je protekla dva dana bilo domaćin 15. Noćnog basket turnira “Strit bol” u organizaciji Školskog sportskog društva “Sloga” iz Borova. Na turniru koji se održao 23. i 24. avgusta, na školskom igralištu u Borovu, učestvovalo je devet ekipe, koje su igrale po sistemu “svako sa svakim”. Evo rezultata sinoćnjih utakmica, poslednje večeri Noćnog basket turnira u Borovu.

SNF – Pčelarstvo “Lazić” 14:12
Fast fud “Sims “- Kafe bar “Buldog” 21:10
SNF – Kafe bar “Buldog” 21:12
SIMS – Pčelarstvo “Lazić” 14:8
Uslužni obrt “Sjaj “- “Škafišnjafnjak” 21:11
Kafe bar “Sport” – kafe bar “Atina” 16:9
Uslužni obrt “Sjaj” – Kafe bar “Atina” 19:18
Kafe bar “Sport” – “El Maritimo” 17:10.

U nagradnoj igri za publiku pobedio je Srđan Brocić, a u šutiranju trojki za igrače takođe Srđan Brocić u A konkurenciji i Malik Cvijanović u B konkurenciji.
Nakon odigranih utakmica najviše pobeda ostvarila je ekipa kafe bara “Sport” i time osvojila prvo mesto u A konkurenciji. Sledi “El Maritimo” na drugom mestu, treći je uslužni obrt “Sjaj”, četvrta je “Atina”, a peti “Škafišnjafnjak”.

U B konkurenciji prvo mesto osvojio je SNF, drugi je “SIMS”, treće Pčelarstvo “Lazić”, a četvrti “Buldog”
Za najboljeg igrača u A konkurenciji proglašen je Dražen Pejić, a u B konkurenciji Vladan Lazić.
Organizator turnira Đorđe Maksimović zahvalio se u izjavi za Radio Borovo svim učesnicima i posetiocima Basket turnira te izrazio nadu da ćemo se dogodine videti u još većem broju.
Ovogodišnji turnir završio je dodelom zahvalnica i prigodnih nagrada, koje su učesnicima turnira i najuspešnijim ekipama i igračima uručili načelnik Zoran Baćanović, zamenik načelnika Duško Drobić i predsednik Veća srpske nacionalne manjine opštine Borovo Dušan Latas.
“Poštovani takmičari i uvaženi gosti, želim svima da se zahvalim za ove dve lepe večeri i da čestitam pobedničkoj ekipi, kafe baru “Sport”. Hvala svima što se održao 15. Noćni basket turnir, u okviru opštinske manifestacije Dani Borova. Želeo bih da ovo ostane i dogodine, da bude i šesnaesti. Hvala svima!” kazao je načelnik opštine Borovo Zoran Baćanović, koji je u ime generalnog pokrovitelja, Opštine Borovo, zvanično zatvorio turnir.

Pored generalnog pokrovitelja Opštine Borovo i organizatora ŠSD-a “Sloga”, organizaciju turnira pomogli su Grafička radionica “FIST”, Fast fud “SIMS”, Trgovački obrt “Legende”, kafe bar “Sport” i Veće srpske nacionalne manjine opštine Borovo.

Prijavi se

OPĆINA BOROVO

GLAVNA 3, 32 227 BOROVO
tel: +385 (0)32 439-598,
fax: +385 (0)32 439-601,
e-mail: borovo@opcina-borovo.hr
OIB: 02417916452
HR6825000091802900006
Skip to content