kontakt telefon: +385(0)32 439 598

RADNA AKCIJA NA TERENU FK“SLOGA“ BOROVO

radna_akcija_sloga (1)

Nakon završetka jesenjeg dela takmičenja i trenutno osvojenih 20 bodova FK“Sloga“ iz Borova smestila se na petom mestu „II. ŽNL“ Vukovarskog središta i time ostvarila zadane ciljeve. Pored prvog tima zavidne rezultate u jesenjem delu takmičenja postigli su i naši pioniri koji su u većini odigranih utakmica deklasirali svoje protivnike.

U želji da se prolećni deo takmičenja dočeka spreman te da se nastavi sa dobrom igrom, članovi uprave FK“Sloga“ Borovo, igrači i simpatizeri su u subotu 29. novembra organizovali radnu akciju.

radna_akcija_sloga (4)

„ Neophodno je da se naš klub afirmiše, da mu naša deca pristupe te da mu se vrati mesto koje mu u našem društvenom životu i pripada. Danas smo svi zajedno pristupili ovoj radnoj akciji u kojoj će se 30 m³ peska razvesti po terenu te će se na taj način izvršiti priprema za zimsko mirovanje travnjaka. Želimo da damo svoj doprinos jer smo mi ti koja to moraju prva učiniti. Vidite i sami danas su sa nama načelnik opštine, zamenik načelnika, direktori komunalnog preduzeća i osnovne škole, članovi uprave, trener, igrači i simpatizeri, ali ono što me najviše raduje i što želim da pohvalim da se današnjoj akciji odazvao i naš pionir Radislav Lazarević koji je rame uz rame radio čitav dan sa svima nama, a to u svemu pokazuje našu iskrenu nameru i želju da klubu pomognemo“ rekao je u svojoj izjavi prvi čovek FK Sloge predsednik uprave Srđan Jeremić.

inf.služba

radna_akcija_sloga (2) radna_akcija_sloga (3) radna_akcija_sloga (5) radna_akcija_sloga (7) radna_akcija_sloga (8)

 

Pregled stranice

Trenutno na stranici: 2
Današnje posete: 54
Ukupan broj poseta: 396396

Prijavi se

OPĆINA BOROVO

GLAVNA 3, 32 227 BOROVO
tel: +385 (0)32 439-598,
fax: +385 (0)32 439-601,
e-mail: borovo@opcina-borovo.hr
OIB: 02417916452
HR6825000091802900006
Skip to content