kontakt telefon: +385(0)32 439 598

Završen Memorijalni turnir Jovana Sremca

IMG_1399.JPG
Sinoć je pred prepunim tribinama školskog igrališta u Borovu odigrano finalno veče turnira u malom fudbalu. Dve utakmice seniorskih ekipa bile su prava poslastica za ljubitelje ovog sporta. Ekipa TO Neven prikazala je igru kakva se očekuje u finalnim borbama. Brze i tačne kombinacije rezultirale su i visokom pobedom nad ekipom KB BB Pink 9:2
Finalna borba između KB DISPLEY i PSC GREBIĆ bila je čvrsta i oprezna igra dve ekipe, u kojoj su obadva golmana Dragan Šišljagić i Slobodan Arsić pokazala visok stepen znanja i doveli svoje ekipe do kraja susreta bez primljenog gola. Pobednika se tražilo ove godine izvođenjem udaraca sa sedam metara. Više sreće je imala ekipa KB DISPLEY koja je pobedila rezultatom 3.2 a golove su postigli Davor Bratić, Danijel Spasić i Dražen Malecki.
Pioniri Basler osiguranja osvojili su prvo mesto pobedom na ekipom Radio Borova 2:0 koja je drugoplasirana. Na trećem mestu je DVD BOROVO a četvrti je KB ARMANI.
Za najboljeg igrača turnira proglašen je Srđan Majher iz ekipe KB DISPLAY. Najbolji golman je Slobodan Arsić iz ekipe PSC GREBIĆ dok je najbolji strelac Njegoš Božović igrač TO NEVEN. Sva tri igrača su se takmičila u pionirskim i juniorskim selekcijama borovske Sloge.
Organizator turnira nagradio je i posetioce. Kućne bežične telefonske aparate osvojili su Todor Jović i Goran Đukić. Glavna nagrada televizor pripala je Aleksandaru Cetini.
Memorijal Jovana Sremaca ove godine je trajao 15 takmičarskih dana. Nestabilno vreme i kiša više puta su prekidale takmičenje, ali to nije uticalo na raspoloženje takmičara. Organizator se zahvaljuje aktivistima i članovima Uprave koji su svakodnevno pomagali oko realizacije Turnira.
FK SLOGA se zahvaljuje svim obrtnicima koji su platili kotizacije turira i prijavili ekipe. Generalni sponzor turnira je Opština Borovo. Sponzori su i TO LEGENDE iz Vukovara, VASILJEV DOO iz Vere , Samostalna demokratska srpska stranka i medijski sponzor Radio Borovo.

IMG_1396.JPG

IMG_1399.JPG

IMG_1398-0.JPG

Prijavi se

OPĆINA BOROVO

GLAVNA 3, 32 227 BOROVO
tel: +385 (0)32 439-598,
fax: +385 (0)32 439-601,
e-mail: borovo@opcina-borovo.hr
OIB: 02417916452
HR6825000091802900006
Skip to content