kontakt telefon: +385(0)32 439 598

“PINK PARK” je otvoren

pink_park (7)
Kao što smo i obećali početkom ovog meseca pisali smo o hvale vrednoj inicijativi Dejana Jovičića – Pinkija koji je uložio svoj rad i vreme u uređenje dela obale Dunava, a danas želimo posvetiti još malo pažnje ovoj inicijativi. Po samim rečima Pinkija koji je nagovestio proširenje i nadogradnju sadržaja ovog dela obale Dunava danas se možemo uveriti da njegovo obećanje nije odnela “Košava sa Dunava”.
Nakon nepunih mesec dana sadržaj pomenutog prostora obogaćen je za sve ono što je Pinki i najavio. Uz pomoć pojedinih prijatelja i razumevanje i pomoć Opštinskog načelnika Zorana Baćanovića Pinki je izgradio dve ljuljačke za najmlađu decu, dve klackalice te gumu za provlačenje.
pink_park (11)

Kako Pinki iskazuje ljubav prema svom Dunavu i prirodi ukazuje i to da za igradnju pomenutih zabavnih sprava koristi isključivo prirodne predmete, a ujedno je iskorištena i prilika da se zasadi koje novo drvo. Po predviđanju i drugi meštani su počeli da uređuju i svoj kutak za odmor kao što je to i Pinki učinio.

Želja za boravkom u prirodi i indirektan poziv i mladima da što više vremena provedu u prirodi postakla je Pinkija da izgradi i teren za odbojku na pesku. “Pozivam sve ljude da što više vremena provode u prirodi jer ovaj prostor oslobađa od stresa. PINK PARK je otvoren” poručio nam je Pinki.

inf.služba

pink_park (10)
pink_park (8)
pink_park (9)
pink_park (1)
pink_park (5)
pink_park (4)

Prijavi se

OPĆINA BOROVO

GLAVNA 3, 32 227 BOROVO
tel: +385 (0)32 439-598,
fax: +385 (0)32 439-601,
e-mail: borovo@opcina-borovo.hr
OIB: 02417916452
HR6825000091802900006
Skip to content